Open Kampioenschap Midden-Limburg 2014

– Arthur Hendrickx Open Kampioen Midden-Limburg 2014
Op donderdag 13 maart werd de zevende en laatste ronde gespeeld van het Open Kampioenschap Midden-Limburg. Niets was nog beslist en vooral de strijd om de plaatsen 2 en 3 waren nog heel spannend. Arthur Hendrickx won – zoals verwacht – van Frans Baets en haalde hiermee voor de vijfde achtereenvolgende maal de titel binnen. Arthur proficiat! Luc Cornet en Gerrit dRB_logo_kleine Wit streden om de tweede plaats. Hoewel Luc in het middenspel beter stond was de partij nog lang niet beslist. Gerrit gaf echter vroegtijdig op omdat hij dacht een stuk te verliezen. Luc werd hierdoor overtuigend tweede, hoewel gezegd moet worden dat hij in diverse partijen het geluk aan zijn zijde had. Erg jammer voor Gerrit die door dit verlies ook de derde plaats aan zich voorbij zag gaan. Peter Simonis had namelijk gewonnen van Peter Mikkers en legde daarmee – op basis van weerstandspunten – beslag op de derde plaats. De volledige einduitslag ziet U hieronder. Aan het eind van de avond reikte de wedstrijdleider Arie Schakel de prijzen uit. Arthur Hendrickx kreeg naast zijn 1e prijs ook een oorkonde uitgereikt. Onze voorzitter Peter Simonis sloot dit toernooi af met de wens iedereen volgend jaar op dit gezellige toernooi weer terug te zien.
Gedetailleerde uitslag