Open Kampioenschap Midden-Limburg 2015

– Open Kampioenschap Midden-Limburg 2015: Peter Simonis kampioen

Op donderdag 19 maart werd de zevende en laatste ronde gespeeld van het Open Kampioenschap Midden-Limburg 2015. Lijstaanvoerder Arthur Hendrickx had aan remise genoeg om zijn titel te prolongeren. Het liep echter anders. Zijn tegenstander Gerrit de Wit speelde voortvarend en kreeg een gevaarlijke vrijpion, dat uiteindelijk tot stukwinst leidde. Gerrit gaf de winst niet meer uit handen. Peter Simonis, die moest aantreden tegen Thieu van Pol, greRB_logo_kleinep zijn kans. Peter kreeg ook een stuk te pakken, ruilde de dames af en activeerde zijn torens. Toen Thieu daarna ook nog twee pionnen verloor gaf hij op. Peter werd hierdoor verrassend winnaar van dit toernooi. De tweede en derde plaats hing nu af van het resultaat van de partij tussen Luc Cornet en Iwan Sentjens. Iwan had het beste van het spel en won uiteindelijk na een spannende finale. Vier spelers met vijf punten maakten nu aanspraak op de resterende podiumplaatsen. De weerstandspunten waren beslissend: Iwan Sentjens werd tweede en Arthur Hendrickx derde. De prijsuitreiking werd gedaan door wedstrijdleider Arie Schakel en dit gezellige toernooi werd met een dankwoordje afgesloten door onze voorzitter Peter Simonis.

Arie Schakel feliciteert Peter Simonis met het behaalde kampioenschap

Arie Schakel feliciteert Peter Simonis met het behaalde kampioenschap

De prijswinnaars: Arthur Hendrickx (3e), Peter Simonis (1e) en Iwan Sentjens (2e)

De prijswinnaars: Arthur Hendrickx (3e), Peter Simonis (1e) en Iwan Sentjens (2e)

De gedetailleerde uitslag