Open Kampioenschap Midden-Limburg 2017

– Arthur Hendrickx voor de achtste maal kampioen!

Op donderdag 16 maart werd de zevende en laatste ronde van het Open Kampioenschap Midden-Limburg 2017 gespeeld.  De belangrijkste partij was die tussen Arthur Hendrickx en Frank van Overbeek. Arthur had aan remise genoeg om zijn titel te prolongeren, maar Frank – spelend met wit- trok met dame en torens sterk ten aanval. Arthur kwam wat ongemakkelijk te staan, maar snoepte ondertussen wel wat pionnetjes van het bord. Resultaat was dat Arthur uiteindelijk aan het langste eind trok en hiermee voor de 8e maal Open Kampioen Midden-Limburg werd. Zijn score van 6 punten uit 7 wedstrijden mag er zijn. De strijd om de tweede en derde plaats werd nog heel spannend. Er waren zeker zes spelers die kansen hadden. Uiteindelijk eindigden Luc Cornet, Thieu van Pol en Matthias van Zwet met 5 punten op de gedeelde tweede plaats. De weerstandspunten bepaalden de uiteindelijke volgorde: Luc 2e, Thieu 3e en Matthias 4e.

DSC_1309
Voorzitter Peter Simonis overhandigt Arthur Hendricx het behaalde diploma
DSC_1311
Van links naar rechts: Matthias van Zwet (4e), Thieu van Pol (3e), Arthur Hendrickx (1e), Luc Cornet (2e)

Gedetailleerde uitslag