Open Kampioenschap Midden-Limburg 2018

– Luc Cornet ongeslagen kampioen!

Op donderdag 15 maart werd de zevende en laatste ronde gespeeld van het Open Kampioenschap Midden-Limburg 2018. De koploper Luc Cornet speelde tegen Twan Gootzen. Hij had aan remise genoeg. Twan speelde fanatiek, maar moest toch met remise genoegen nemen. Luc werd hierdoor de winnaar van dit toernooi met de prachtige score van 6 punten uit 7 partijen. Hij behaalde 5 winstpartijen en 2 remises. Thieu van Pol behaalde de tweede plaats door fraai te winnen van Gerrit de Wit. Wim Berden is derde geworden, door te winnen van Inge Bisschops.

De prijsuitreiking werd verricht door onze voorzitter. Luc Cornet kreeg een diploma uitgereikt met een kleine geldprijs. Hij gebruikte deze prijs door iedere deelnemer te trakteren op een consumptie. Een leuke geste dat zeer werd gewaardeerd.

Voor de uitslagen en de standen klik hier 

OK-ML-2018-r7 (17)

 

 

 

 

 

 

 

 

Luc Cornet: Open Kampioen Midden-Limburg 2018
OK-ML-2018-r7 (17)

 

 

 

 

 

 

 

Thieu van Pol (2e), Luc Cornet (1e) en Wim Berden (3e)