Externe Competitie 2021-2022

Nadat er vorig seizoen geen externe competitie was vanwege de corona-pandemie is er dit seizoen weer een externe competitie van start gegaan. SV ‘t Stokpaardje speelt ook dit jaar in de 2e klasse van de LiSB.


Ronde 1, zondag 17 oktober 2021
SV Posterholt – SV ‘t Stokpaardje ½ – 5½
Ons team boekte in deze midden-limburgse derby een eclatante overwinning! Posterholt werd – om in schaaktermen te spreken – van het bord geveegd. Invaller Rob Jongbloed boekte al snel de eerste overwinning, gevolgd door Wim Berden. Even later zegevierde ook Wil Lindelauf. Bij de stand van 0-3 accepteerde Peter Simonis om tactische redenen het remiseaanbod van zijn tegenstander, hoewel hij al de kwaliteit voor stond. Hiermee was de overwinning binnen. De laatste twee partijen duurden wat langer, maar uiteindelijk trokken ook Gerrit de Wit en Ton Cremers aan het langste eind.

Voor de uitslagen en stand klik hier.