Open Kampioenschap Midden-Limburg 2016

– Open Kampioenschap Midden-Limburg 2016: Arthur Hendrickx kampioen!
Op donderdag 17 maart werd de zevende en laatste ronde gespeeld van het Open Kampioenschap Midden-Limburg 2016. Lijstaanvoerder Arthur Hendrickx had aan remise genoeg om zijn titel te prolongeren. In tegenstelling tot vorig jaar liet hij die kans niet lopen. Zijn tegenstander Luc Cornet moest winnen om nog kans te maken op de titel en speelde daardoor voortvarend. Maar Arthur verdeigde zich goed en toen Luc wat teveel risico┬┤s nam won Arthur uiteindelijk de partij. Hiemee heroverde Arthur de titel van Open Kampioen van Midden-Limburg, die hij nu voor de zevende keer binnenhaalde. De verrassende kampioen van vorig jaar, Peter Simonis, speelde nu remise tegen Gerrit de Wit en lwerd daarmee tweede. Jo Schreinemachers completeerde zijn eindsprint door te winnen van Wim Berden en werd daarmee derde. De prijzen werden uitgereikt door wedstrijdleider Arie Schakel – zie foto’s – en dit gezellige toernooi werd met een dankwoordje afgesloten door onze voorzitter Peter Simonis.
Arie Schakel feliciteert Arthur Hendrickx met het behaalde kampioenschap

Arie Schakel feliciteert Arthur Hendrickx met het behaalde kampioenschap

De prijswinnaars: Jo Schreinemachers (3e), Arthur Hendrickx (1e) en Peter Simonis (2e)

De prijswinnaars: Jo Schreinemachers (3e), Arthur Hendrickx (1e) en Peter Simonis (2e)

De gedetailleerde uitslag